ART GALLERY

Мистецтво живе вічно

Ласкаво просимо до нашої сімейної галереї. Тут ви знайдете реалістичні пейзажі кисті Сергія та квіткові  нюрмортати , що дихають свіжим ароматом- створені Тетяною.

Сергій Коротков

Я отримую силу та натхнення для майбутніх робіт із натури. Перебуваючи в навколишній природі, важко залишатися байдужим, тому намагаюся поділитися з вами найяскравішими враженнями через мої картини. У них свій характер, тон, колір та історія. Я сподіваюся, що мої картини зможуть торкнутися вашої душі.

Тетяна Короткова

Я працюю зі змішаною технікою, використовуючи мастихін та кисті. Мене надихають польове різнотрав’я і квіти, що ростуть у моєму саду, вони відкривають моє серце і наповнюють
його любов’ю та радістю. Картина – дзеркало моєї душі. Я вважаю, що живопис збагачений енергією, яка передається глядачеві.

Ми сподіваємось, що вам сподобаються наші роботи. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв’яжіться з нами. І дякуємо вам за те, що ви вирішили придбати одну з наших картин, щоб додати у своє життя трохи кольору та радості! Ви можете купити картини в нашій майстерні, яка знаходиться в центрі міста на вулиці Лесі Українки.

We love our clients